Junta de Govern Local

Sra. Maria Pia Seriñana Torrents
Alcaldessa, Urbanisme i Governació
alcaldia@cadaques.cat

Sr. Fernando Granados Jaen
1r Tinent d’Alcaldia Regidor de Serveis, Neteja Viària, Educació (Excepte Taller de Música) i Unitat Operativa de Manteniment (Brigada Municipal)
fernando@cadaques.cat

Sra. Airy Rodriguez Rotllan
2ª Tinent d’Alcaldia Regidora d’Hisenda, Fires i Mercats, Recursos Humans i Festes
airy@cadaques.cat

Sra. Laura Blay Sanchez
3ª Tinent d’Alcaldia Regidora de Benestar Social (Excepte Banc dels Aliments), Sanitat, Cultura, Participació Ciutadana, Salut i Colònies d’Animals (Adjunt a Medi Ambient)
laurab@cadaques.cat

Sr. Sergi Blay Garcia
Regidor d’Esports, Promoció Econòmica, Comunicació i Transparència
sergib@cadaques.cat

Sr. Ismael Vila Gelonch
Regidor de Gestió Costanera i Platges, Medi Ambient (Excepte Colònies d’Animals), Noves Tecnologies, Contractacions i Compres
isma@cadaques.cat

Sr. Marcel Cros Pique
Regidor de Joventut i Convivència
marcel@cadaques.cat

Sra. Fatima El Badri Aloui

Regidora de Turisme, Banc dels Aliments (Adjunt a Benestar Social), Taller de Música (Adjunt a Educació)

fatima@cadaques.cat

Competències de la Junta de Govern Local

Assistència a l’alcalde en l’exercici de les seves atribucions

Les atribucions que l’alcalde o un altre òrgan municipal li deleguin i les que li atribueixen les lleis