1. S’especifiquen dades biogràfiques de l’alcalde o l’alcaldessa i dels regidors i les regidores de l’Ajuntament?

EQUIP DE GOVERN (ERC-AM)

Sr. Josep Lloret i Parellada
Alcalde
Àrees de Benestar Social, Sanitat i Governació
Nascut el 17 de maig de 1965 a Sant Sadurní d’Anoia
Tècnic de transport sanitari i mestre d’aixa
Casat i amb una filla

Sra. Fernanda Moreno José
1r tinent d’alcalde
Àrees d’Hisenda, Promoció Econòmica i Gestió del Territori
Nascut el 2 de desembre de 1963 a Oliva de la Frontera (Badajoz)
Va arribar a Cadaqués el maig de 1981
Hostaleria
Casada amb dues filles

Sra. Alba Martín Moreno
2ª tinent d’alcalde
Àrees de Turisme, Esports, Fires i Mercats
Nascuda el 28 de febrer de 1987 a Cadaqués
Estudis de Biologia
Cambrera

Sr. Santiago Sanés i Adanero
3r tinent d’alcalde
Àrees d’Obres i Serveis i Urbanisme
Nascut el 14 de març de 1966 a Cadaqués
Flequer

Sra. Eulàlia González i Salvadó
Àrees de Festes, Joventut i Ensenyament
Nascuda el 18 de maig de 1978 a Sabadell
Títol elemental d’Escola de Música
Viu amb parella i té dos fills

Sra. Marga Figueras i Riera
Àrees de Cultura i Participació ciutadana
Nascuda el 28 d’abril de 1983 a Cadaqués
Llicenciada en Periodisme i Publicitat i Relacions Públiques
Dependenta

REGIDORS A L’OPOSICIÓ (CDC)

Sr. Joan Figueras i Pomés
Nascut el 15 de juny de 1971 a Cadaqués
Enginyer tècnic industrial / Soci Director Enginyeria
Casat i amb una filla

Sra. Clàudia Pomés i Salas
Nascuda el 21 d’agost de 1989 a Cadaqués
Llicenciada en Humanitats

Sr. Ferran Granados i Jaén
Empresari de la construcció
Casat amb un fill

Sra. Imma Vidal i Trèmols
Nascuda el 30 de setembre de 1970
Diplomatura en Turisme
Mare de tres fills

Sr. Javi Sanclemente i Aragüés
Nascut el 17 de juliol de 1973
Estudis de Turisme
Casat amb una filla